how to build a website

FIREMNÍ RUŠTINA

Rozšířením znalostí cizích jazyků svých zaměstnanců získáte nejen jistější lidi v komunikaci, ale i čas a vyšší produktivitu - např. při psaní korespondence již nebudou ztrácet čas vyhledáváním vhodných slovíček a slovních spojení. Jejich projev při komunikaci se zahraničními partnery bude také lépe působit a Vy tak zvýšíte kredit Vaší společnosti.

Připravíme pro Vaši firmu individuální nebo skupinovou výuku ruštiny.
Zajistíme přesný výukový plán na základě Vašich vnitřních cílů.

Náročnost probírané látky je podřízena znalostem studenta nebo skupiny,
které na úvod testuje vstupním testem. Vyžadujeme osobní přístup lektora ke
každému jednotlivci.

NASTAVENÍ VÝUKY NA MÍRU

Aby byly Vaše peníze efektivně vynaloženy,
musí být kurz vytvořen přesně pro Vaši firmu - a s tím máme dlouholeté zkušenosti.

Vstupní jazykové úrovně

Znát startovací čáru je základ úspěšného plánování. Proto vždy ověřujeme jazykové znalosti účastníků ještě před začátkem kurzu. Tyto informace jsou velice důležité pro stanovení správné cesty a cílů.

Stanovení cílů

Na základě Vašich požadavků nastavíme cílovou úroveň, intenzitu a formu výuky. Budeme rádi, když využijete našich dlouholetých zkušeností s firemní výukou a společně dosáhneme realistických, ale zároveň i ambiciózních cílů kurzu.

Na jazykové kurzy lze čerpat dotace EU a výrazně tak snížit náklady na tento rozvoj zaměstnanců. S možnostmi a podmínkami čerpání dotací Vám rádi pomůžeme.

Průběžné testování a zpětná vazba

Abychom měli jistotu, že stanovených cílů dosáhneme, testujeme průběžně jak účastníky kurzu na jejich znalosti a dosavadní posun, tak si bereme zpětnou vazbu na lektory. To nám umožňuje pružně reagovat na aktuální stav a zajišťovat změny pro dosažení cíle - ať už např. změnou formy výuky nebo na pozice lektora.
Zajišťujeme veškerou administrativu kurzu.

Závěrečný test - certifikát

Na konci kurzu absolvují účastníci závěreční test (případně jinou formu ověření znalostí dle dohody) pro ověření dosažení cílové úrovně.
Každý úspěšný absolvent získává certifikát kurzu.
Závěrečné výsledky lze použít pro případnou další spolupráci na rozvoji Vašich zaměstnanců.

KDE JSME UČILI

S firemní výukou máme mnohaleté zkušenosti. Zajišťujeme kurzy jak pro velké firmy, tak individuální výuku pro jednotlivce.